Załoga ma znaczenie

prześcieradła frotte z gumką formy z silikonu

Czynnik ludzki okazuje się decydujący w wielu życiowych sytuacjach. Czasami ludzie potrafią wyrządzić najwięcej szkód i to nawet wówczas, gdy cała reszta wygląda tak jak wyglądać powinna.

www.blogpartyzancki.pl

Otóż nawet najlepszy jacht z doskonałym wyposażeniem i pełen nowoczesnych rozwiązań w zakresie nawigacji, bezpieczeństwa i napędu nie pomoże, gdy za sterami staną niewłaściwe osoby. Niekoniecznie chodzi tu o coś tak banalnego jak brak umiejętności – nawet świetnie przygotowany motorowodniak, który zdał wszystkie egzaminy i ma doświadczenie, w sytuacjach kryzysowych może popełnić rażące błędy.

Stąd bardzo ważne jest, aby sterowaniem jednostką pływającą zawsze zajmowała się osoba stabilna emocjonalnie, umiejąca podejmować szybkie, ale przy tym rozsądne decyzje. Zachowania nacechowane brawurą lub chęcią zaimponowania otoczeniu również nie są pożądane.

Wyróżniają one zwłaszcza młodych ludzi, którzy mając pod kontrolą luksusowy jacht poczuli się władcami świata i panami sytuacji. Otóż życie może ich bardzo niemiło zaskoczyć.